close
چت روم
ثروتمندترین افراد تکنولوژی سال ۲۰۱۱
بشتن
طبیب محمد صدیقی درمان بیماری ها با گیاهان دارویی و طب سنتی
♣کارشناس گیاهان دارویی بیش از 50 سال تجربه♣
کاملترین مجموعه گیاهان دارویی در منطقه
🌺 ترک اعتیاد به روش سنتی به کمک عرقیات گیاهی
🌺 درمان انواع بیماریهای تنفسی و گوارشی
🌺 درمان بیماریهای عصبی و مغزی
🌺 درمان بیماریهای خونی و قلبی
🌺 درمان بیماریهای پوست و مو
🌺 درمان بیماریهای مفصلی و استخوانی و عضلانی
🌺 درمان انواع بیماری زنان ( اختلالات قاعدگی ، داروی زاچی، حاملگی،  جلوگیری از حامگی، رحم و....) 
🌺 درمان بیماری دهان و دندان
🌺 درمان بیماریهای دستگاه تناسلی
🌺 درمان لاغری و چاقی با داروهای ترکیبی
🌺 درمان سنگ کلیه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
طبیب محمد صدیقی درمان بیماری ها با گیاهان دارویی و طب سنتی
ߌترک اعتیاد به روش سنتی به کمک عرقیات گیاهی
ߌدرمان انواع بیماریهای تنفسی و گوارشی
ߌدرمان بیماریهای عصبی و مغزی
ߌدرمان بیماریهای خونی و قلبی
ߌدرمان بیماریهای پوست و مو
ߌدرمان بیماریهای مفصلی و استخوانی و عضلانی
ߌدرمان انواع بیماری زنان ( اختلالات قاعدگی ، داروی زاچی، حاملگی،  جلوگیری از حامگی، رحم و....) 
ߌدرمان بیماری دهان و دندان
ߌدرمان بیماریهای دستگاه تناسلی
ߌدرمان لاغری و چاقی با داروهای ترکیبی
 ߌدرمان سنگ کلیه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ایا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
♣کارشناس گیاهان دارویی بیش از 50 سال تجربه♣
کاملترین مجموعه گیاهان دارویی در منطقه

ثروتمندترین افراد تکنولوژی سال ۲۰۱۱

ثروتمندترین افراد تکنولوژی سال ۲۰۱۱

ثروتمندترین افراد تکنولوژی سال ۲۰۱۱
ثروتمندترین افراد تکنولوژی سال ۲۰۱۱
آموزش و کدنویسی فایل های گرافیک وردپرس گالری عکس قالب سایت
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
 • طناز طباطبایی و عکس های جدید
 • داستان عشق
 • چیز هایی که نوجوانان از والدین انتظار دارند
 • بیل گیتس اعتراف کرد که فردی از خودش ثروتمند تر هست !
 • ارسال اس ام اس رایگان
 • بزرگترین دماغ دنیا
 • بدون حرف زدن به همسرت بگو دوست دارم
 • جملات و سخنانی از بزرگان
 • داستانک پدر و پسر
 • ثروتمندترین افراد تکنولوژی سال ۲۰۱۱
 • محل تبلیغات شما

  ثروتمندترین افراد تکنولوژی سال ۲۰۱۱

  این مطلب رو در پنج شنبه 1 / 2 / 1390 ساعت: 11:51 PM در سایت قرار داده است.

  İmage
  معمولا فهرست ثروتمندترین ها برای اغلب ما با نام «بیل گیتس» موسس غول نرم افزاری دنیا یعنی شرکت Microsoft پیوند خورده است؛ موضوعی که شهرت بیل گیتس را نه تنها به خاطر حضور موثرش در دنیای تکنولوژی که به خاطر ثروتش به دنبال داشته است. حالا اما گیتس گویا به جایگاه دوم این فهرست تنزل کرده است. جایگاه اول اما هنوز در اختیار یکی دیگر از فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. Carlos Slim Helu رییس شرکت مخابراتی Telmex از مکزیک در فهرست ثروتمندترین افراد در سال ۲۰۱۱ در جایگاه اول و به عنوان اولین میلیاردر جهان قرار گرفته است تا نمادی باشد از رشد و رونق صنعت ICT در سال های اخیر.
  به گزارش فارس نویس، با این اوصاف اگر بگوییم تعداد زیادی از میلیاردرهای جهان را فعالان و بزرگان عرصه تکنولوژی تشکیل می دهند، چندان هم بیراه نگفته ایم. فهرست جدید منتشر شده از سوی مجله فوربس هم این موضوع را تایید می کند. به این ترتیب ثروتمندترین مردان عرصه تکنولوژی دنیا به ترتیب عبارتند از:
  ۱- کارلوس اسلیم هلو: این مرد ۷۱ ساله رییس یکی از بزرگ ترین شرکت های مخابراتی مکزیک با نام Telmex است. ثروت او اما در واقع خود ساخته است. او در کشورش هم به عنوان ثروتمندترین فرد شناخته می شود و در فهرست قدرتمندترین افراد جهان جایگاه ۲۱ را به خودش اختصاص داده است. ثروت خالص او در حال حاضر برابر ۷۴ میلیارد دلار است…..

  ۱- کارلوس اسلیم هلو: این مرد ۷۱ ساله رییس یکی از بزرگ ترین شرکت های مخابراتی مکزیک با نام Telmex است. ثروت او اما در واقع خود ساخته است. او در کشورش هم به عنوان ثروتمندترین فرد شناخته می شود و در فهرست قدرتمندترین افراد جهان جایگاه ۲۱ را به خودش اختصاص داده است. ثروت خالص او در حال حاضر برابر ۷۴ میلیارد دلار است.

  İmage

  ۲- بیل گیتس: موسس ۵۵ ساله Microsoft بزرگ ترین شرکت نرم افزاری دنیا، این روزها به فعالیت های بشر دوستانه و خیرخواهانه می پردازد. ثروت خالص او تا ماه مارس امسال با کمی افزایش به ۵۶ میلیارد دلار رسیده است. گیتس با ثروت خود ساخته اش در حال حاضر دهمین فرد قدرتمند جهان و ثروتمندترین فرد در ایالات متحده آمریکاست.

  İmage

  ۵- لری الیسون: مدیر ۶۶ ساله شرکت بزرگ نرم افزاری Oracle در حال حاضر با ثروت خالص ۵/۳۹ میلیارد دلاری در جایگاه پنجم فهرست ثروتمندترین مردان دنیا قرار دارد. او این ثروت را به صورت خود ساخته به دست آورده و در حال حاضر سومین فرد ثروتمند در ایالات متحده آمریکا به حساب می آید.

  İmage

  ۲۴- لری پیج و سرگی برین: زوج موسس بزرگ ترین موتور جست وجوی اینترنتی دنیا یعنی Google در سن ۳۷ سالگی و ثروت خالص ۸/۱۹ میلیارد دلار به عنوان بیست و چهارمین افراد ثروتمند دنیا شناخته می شوند. آن ها در فهرست قدرتمندترین افراد دنیا هم جایگاه ۲۲ را به خودشان اختصاص داده اند و به ترتیب یازدهمین و دوازدهمین افراد ثروتمند در ایالات متحده آمریکا به حساب می آیند.

  İmage

  ۳۰- جف بزوس: موسس و مدیرعامل ۴۷ ساله شرکت Amazon در حال حاضر با ثروت خالص ۱/۱۸ میلیارد دلار در جایگاه سی ام فهرست ثروتمندترین افراد دنیا قرار دارد. او به همراه مایکل بلومبرگ مدیر شرکت بزرگ بلومبرگ در این جایگاه قرار گرفته است. جف بزوس با این ثروت خود ساخته به عنوان چهاردهمین فرد ثروتمند آمریکا در جایگاه ۶۶ فهرست قدرتمندترین افراد جهان قرار دارد.

  İmage

  ۳۶- عظیم پرمجی: مدیر یکی از بزرگ ترین شرکت های نرم افزاری هندوستان در منطقه بنگلور به نام Wipro، در حال حاضر و در سن ۶۵ سالگی با ثروت خالص ۸/۱۶ میلیارد دلار به عنوان سی و ششمین فرد ثروتمند دنیا شناخته می شود. او تحصیلکرده دانشگاه استنفورد است و سومین فرد ثروتمند هندوستان محسوب می شود.

  İmage

  ۴۴- مایکل دل: موسس و مدیر عامل شرکت کامپیوتری بزرگ Dell در سن ۴۶ سالگی و ثروت خالص ۶/۱۴ میلیارد دلار جایگاه چهل و چهارم فهرست ثروتمندترین افراد دنیا را در اختیار دارد. او با این ثروت خود ساخته به عنوان شانزدهمین فرد ثروتمند آمریکا شناخته می شود.

  İmage

  ۴۶- استیو بالمر: مدیر عامل ۵۴ ساله شرکت بزرگ Microsoft در حال حاضر با ثروت خالص ۵/۱۴ میلیارد دلار به عنوان چهل و ششمین فرد ثروتمند جهان و هفدهمین فرد ثروتمند در آمریکا شناخته می شود. بالمر که دانش آموخته دانشگاه هاروارد است، این ثروت را به صورت خود ساخته به دست آورده است.

  İmage

  ۵۲- مارک زوکربرگ: موسسه شبکه اجتماعی
  پر طرفدار Facebook به عنوان یکی از جوان ترین ثروتمندان دنیا با ثروت خالص ۵/۱۳ میلیارد دلار در فهرست میلیاردرهای بزرگ دنیا قرار دارد. او در۲۶ سالگی در جایگاه نوزدهمین فرد ثروتمند آمریکا و چهلمین فرد قدرتمند دنیا قرار دارد.

  İmage

  ۵۷- پل آلن: یکی از خبرسازترین افراد عرصه تکنولوژی در سال ۲۰۱۰ که به خاطر شکایت های پی در پی از شرکت های بزرگ تکنولوژی جنجال آفرین شد. آلن یکی از سرمایه گذاران شرکت Microsoft بوده است و در حال حاضر بیست و یکمین فرد ثروتمند آمریکا است.

  İmage

  ۹۳- آناندا کریشنان: او موسس یکی از بزرگ ترین شرکت های مخابراتی در مالزی است و با ثروت خالص ۵/۹ میلیارد دلار به عنوان نود و سومین فرد ثروتمند جهان و دومین فرد ثروتمند در کشورش شناخته می شود.

  İmage

  ۹۵- رابین لی: مدیر عامل شرکت چینی Baidu که بزرگ ترین سایت حراج اینترنتی این کشور هم هست، با ثروت خالص ۴/۹ میلیارد دلار و در ۴۲ سالگی در این جایگاه قرار گرفته است. او در حال حاضر ثروتمندترین فرد کشورش بوده و به عنوان چهل و ششمین فرد قدرتمند دنیا شناخته می شود.

  İmage

  ۱۰۵- لی کان هی: مدیرعامل شرکت بزرگ Samsung با سرمایه ۶/۸ میلیارد دلاری در سن ۶۹ سالگی، در جایگاه صد و پنجم این فهرست قرار گرفته است و ثروتمندترین فرد در کره جنوبی هم به شمار می آید.

  İmage

  ۱۱۰- استیو جابز: محبوب ترین چهره این روزهای دنیای تکنولوژی و مدیرعامل شرکت کامپیوتری بزرگ Apple و شرکت Pixar در حال حاضر صد و دهمین فرد ثروتمند جهان است. او در سن ۵۶ سالگی و با ثروت خالص ۳/۸ میلیارد دلار به عنوان سی و چهارمین فرد ثروتمند آمریکا و هفدهمین فرد قدرتمند جهان شناخته می شود.

  İmage

  ۱۳۶- اریک اشمیت: مدیر عامل ۵۵ ساله شرکت بزرگ Google با ثروت خالص ۷ میلیارد دلاری در این جایگاه در فهرست میلیاردرهای جهان قرار دارد. او در حال حاضر چهل و دومین فرد ثروتمند آمریکا به حساب می آید. او همراه با جورجیو آرمانی طراح بزرگ ایتالیایی در جایگاه صد و سی و ششم این فهرست قرار گرفته است.

  İmage

  ۱۴۱- هاسو پلاتنر: موسس شرکت بزرگ نرم افزاری SAP آلمان در ۶۷ سالگی و با ثروت خالص ۹/۶ میلیارد دلار در این فهرست قرار دارد. او در حال حاضر به عنوان دهمین فرد ثروتمند کشورش هم شناخته می شود.

  İmage

  ۱۴۵- پیر امیدیار: موسس ۴۳ ساله بزرگ ترین حراجی اینترنتی دنیا یعنی Ebay با ثروت خالص ۷/۶ میلیارد دلار در فهرست میلیاردرهای جهان قرار دارد. مدیر ایرانی Ebay در حال حاضر به عنوان چهل و چهارمین فرد ثروتمند ایالات متحده آمریکا هم شناخته می شود.

  İmage

  ۱۸۲- هیروشی میکیتانی: مدیر عامل شرکت Rakuten، بزرگ ترین فروشگاه آنلاین در ژاپن با ثروت خالص ۶/۵ میلیارد دلار در این فهرست قرار گرفته است. او در سن ۴۶ سالگی به عنوان پنجمین فرد ثروتمند کشورش شناخته می شود.

  İmage   تعداد بازديد : 184
  نظرات()

  بخش نظرات این مطلب


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد (( مطالب جالب و گلچین )) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد.
  طراحی از آواسایت ترجمه از قالب گراف

  نهتانی , nohtany ,